fotografia,  fotografia dziecięca,  fotografia kulinarna,  fotografia portretowa,  fotografia rodzinna,  internetowa szkoła fotografii,  zdjęcia

Zdjęcia dziecięce, portret kobiecy i zdjęcie kulinarne. Wyróżnione zdjęcia na kursach fotografii online. 343 Kursy i 336 AFO

Adrianna Grabska zaprezentowała 2. dziecięce portrety podwójne, które trafiły na listę wyróżnień. Magnetyzujące zdjęcia! Dobre światło, umiejętna obróbka graficzna, prosty kadr, zdolność dotarcia do małych modeli – to najważniejsze cechy udanych portretów.

Katarzyna Godziebiewska (II miesiąc w Akademii Foto Oko) wykonała zdjęcie dziecka w nostalgicznym wydaniu. Ujęcie urzeka tęsknym spojrzeniem małej modelki. Mała Księżniczka jest dobrze oświetlona i ładnie wystylizowana. Zdjęcie przez nietrypowy nastrój jak dla fotografii dziecięcej zahacza o nurt fotografii artystycznej. Zdjęcie trafia również do Galerii Wszech Czasów Akademii Foto Oko.

Agata Mazur podjęła się wyzwania sportretowania dojrzałej kobiety. Nie jest to łatwe zadanie, bo kobiety w tym wieku niechętnie dają się sportretować. Autorka wyszła z zadania zwycięsko. Wystarczy spojrzeć na promieniującą samymi pozytywnymi emocjami uśmiechniętą twarz kobiety.

Dorota Mąka prezentuje zdjęcie, które bardzo rzadko gości na spotkaniach online. Sesja kulinarna zaowocowała wyróżnionym zdjęciem. Dobre światło, spójność kolorystyczna, dobry układ produktów – to zalety publikowanej fotografii.

Gratuluję uczestniczkom i życzę dobrego światła!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.