fotografia dziecięca,  fotografia portretowa,  fotografia reportażowa,  fotografia rodzinna,  fotografia zwierzęca,  internetowa szkoła fotografii,  kursy fotografii przez internet,  nauka fotografii online,  portret dziecięcy,  zdjęcia

Zdjęcia dziecięce, okolicznościowe i psa. Kursy fotografii online. 347 Kursy i 366 AFO

Paulina Słonecka jest autorką czarno-białego zdjęcia utrzymanym w gatunku reportażu socjalnego. Zdjęcie porusza autentycznością. Proszę spojrzeć choćby na układ rąk chłopca. Kadr zdecydowanie przemawia do odbiorcy z dużą siłą.

Portret podwójny Adrianny Grabskiej emanuje braterską miłością, zrozumieniem, jednością. Sam zabieg ułożenia chłopców w ten sposób i obrót kamery sprawia, że zdjęcie jest bardzo czytelne. Autorka zastosowała minimalistyczne oświetlenie, bez rozbudowanego studia foto, jednak wybrnęła z trudności technicznych należycie.

Trzy zdjęcia Pauliny Kotarskiej wprowadzają nas w subtelny świat nastolatki. Ileż tu zarejestrowanych niuansów. Autorka przyznała, że robiła zdjęcia dziewczynce, gdy ona o tym nie wiedziała. To stary, dobry sposób na uzyskanie pełnej naturalności, której nie brakuje w tych trzech zdjęciach.

Mariola Mierzwa-Dudzińska wybrała drogę zdjęć stylizowanych, pozowanych. Na ujęciu wyraźnie dostrzega się staranność w przygotowaniu sesji zdjęciowej dla małej modelki. Prostymi zabiegami autorka wykreowała szczęśliwy świat dziecka, które objawia ten fakt obdarzając fotografkę pięknym, naturalnym uśmiechem.

Zdjęcie Natalii Ziemnickiej charakteryzuje się przede wszystkim dobrym momentem naciśnięcia spustu. Mina dziecka jest interesująca. Widać, że maluch jest zaaferowany prawdopodobnie przydrożnymi kwiatami i chce się swoim znaleziskiem podzielić z najbliższymi. To wdzięczne spojrzenie wykorzystała autorka w swojej pracy.

Patryk Buczko jest autorem zdjęcia reportażowego/prasowego będącym scenką rodzajową. Zakłopotany ksiądz spogląda na dzieci komunijne. Niektóre odwzajemniają troskę. Przez tę relację przebija się wzrok chłopca, wzorowo pozującego do obiektywu. Ujęcie można odbierać w różny sposób. Nie mniej kard napełniony dużą dawką humoru  ogląda się z przyjemnością oglądania zdjęć wytrawnego reportera prasowego.

Dwa piękne portrety prezentuje Mirosław K. Nie trzeba tych zdjęć specjalnie komentować. Ujęcia bronią się same. Cudowne ujęcia psów.

Anna Wagrowska czaruje nas niezwykłym zdjęciem pieskiego żywota. Kadr nie wymaga komentarza, ujmuje każdego ze względu na uniwersalne przesłanie dotyczące nie tylko świata zwierząt.

Gratuluję autorom wyśmienitych zdjęć! Zainteresowanych zapraszam na pojedyncze kursy fotografii online lub do internetowej szkoły fotografii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.