fotografia dziecięca,  fotografia pejzażowa,  fotografia rodzinna,  internetowa szkoła fotografii,  kursy fotografii przez internet

Zdjęcia dziecięce i pejzaż. Wyróżnione zdjęcia. Ocena zdjęć online. 344 Kursy i 337 AFO

Adrianna Grabska wykonała zdjęcie dziewczynki przypominające nieco obrazki z książek z czasów PRL. Nie jest to jednak minus ujęcia. Rodzice będą z pewnością się cieszyć z tak dobrego ujęcia. Proszę zwrócić uwagę na logiczne rozłożenie czerwonych akcentów na zdjęciu (równowaga kompozycyjna). Uśmiech dziewczynki rozbraja każdego recenzenta fotografii.

Brat i siostra na zdjęciu. Wyzwanie godne wytrawnego fotografa. Katarzyna Godziebiewska sprostała zadaniu. Na zdjęciu mamy ładnie ubraną, bawiącą się parę. Kadr jest bardzo ciasny i wskazuje na biegłość autorki w cyzelowaniu krawędzi zdjęcia. Zdjęcie przyciąga wzrok i przekonuje do wydrukowania w dużym formacie.

Zuzanna (?) prezentuje zdjęcie dziecka w wełniano-futrzanym otoczeniu. Informacja dla nieobeznanych: dobra wełna nie musi być gryząca. Ta odmienna stylizacja daje efekt oglądania dziecka rodziców dalekiej północy, mieszkających gdzieś na odludziu. Poza tym mamy dobre ujęcie przyciągające wzrok.

Mirosław K. para się zgoła odmiennym gatunkiem fotografii. Mamy tu do czynienia z pejzażem w skandynawskim stylu. Fotograf wykonał zadanie wzorcowo. Patrząc na domostwo ulokowane w tak urokliwym miejscu ulegamy tęsknocie. Mamy ochotę tam pojechać, a może nawet zamieszkać.

Gratuluję super kadrów!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.