fotografia dziecięca,  fotografia mody,  internetowa szkoła fotografii,  kursy fotografii przez internet,  nauka fotografii online,  portret dziecięcy,  portret fotograficzny,  sesje zdjęciowe kobiece

Wyróżnione zdjęcia. Studium fotografii online. #701

Joanna Wróblewska uczestniczka kursu ABC fotografii zrealizowała pracę domową dotyczącą małej głębi ostrości na przykładzie portretu. Mimo dość banalnego zadania zawartego w pracy domowej autorka nie zlekceważyła zadania i wykonała interesujący portret chłopca, który zdecydowanie wybiega poza zwykłe “odhaczenie” tematu.

Zdjęcie portretowe Justyny Dąchór-Rogaleewskiej odbiega znacznie od kanonów fotografii dziecięcej. Autorka zdecydowała się przesłać oskarżycielski portret zbuntowanego młodzieńca. W portrecie ważna jest wyrazistość i tutaj autorka spełniła się całkowicie. Zdjęcie bez wątpienia ma dużą siłę działania.

Natalia Bielak kontynuuje realizację stylizowanych sesji zdjęciowych. Robi to z dużym powodzeniem. Fotografowana modelka przedstawiona jest powabnie, atrakcyjnie i z pazurem. Zdjęcia są w pełni profesjonalne i autorka z powodzeniem może rozpocząć komercyjną stronę swojej fotografii.

Magdalena Wilk przesłała trzy zdjęcia portretowe na spotkanie online i zdecydowanie zasługują one na wyróżnienie. Kadry są nietuzinkowe przede wszystkim ze względu na umiejętne oddanie różnych odcieni wewnętrznych emocji fotografowanej modelki. Autorka zdecydowanie wybiegła poza zakres kursu podstaw fotografii, na którym się uczy.

Magdalena Herman-Sobczak wykonała zdjęcie ilustracyjne, które posiada swoją historię. Nie jest to jedynie kawałek “zielska”. W kadrze zawarte jest coś więcej. Odbiorca doceni z pewnością oszczędność formy i prostotę wykonania. Interpretację zostawiam oglądającym.

Gratuluję wszystkim fotografkom tygodnia!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.