fotografia dziecięca,  fotografia portretowa,  fotografia reportażowa,  internetowa szkoła fotografii,  kurs fotografii,  kursy fotografii przez internet,  nauka fotografii online,  portret dziecięcy,  portret fotograficzny

Wyróżnione zdjęcia po spotkaniu online z recenzją zdjęć. Kursy i Akademia Foto Oko. # 675

Małgorzacie Niemczurze udało się wykonać dobry portret w słoneczny dzień. Autorka uciekła od niszczącego wizerunek ostrego słońca przez ustawienie modelki tyłem do światła. Szczery uśmiech i rozwiane, bujne włosy dopełniły całości.

Dwa ładne portrety komunijne zaprezentowała Ilona Gęśla. Wzorcowe oświetlenie, książkowa poza 3/4, staranność w stylizowaniu, układaniu włosów, garderoby, precyzyjne upozowanie modelki. Tak w skrócie można opisać udane zdjęcia fotografki.

Zabawa formą Marioli Mierzwy-Dudzińskiej przybrała na znaczeniu w prezentowanym tutaj tryptyku. Zaczynamy się gubić w określeniu gdzie jest rzeczywistość, a gdzie odbicie lustrzane, gdzie jest pierwsza dziewczynka, a gdzie druga. Zdjęcia zyskują wymiar artystyczny i największa wartość ujęć tkwi w wodzeniu za noś widza.

Ceglane budynki, drewniany płot, wierzbówka kiprzyca i kot. Takie zestawienie motywów zaproponowała Dominika Szenfeld. Trzeba przyznać, że ujęcie jest udane. Autorka wykazała się refleksem i ujęła kota w tak interesujący sposób.

Aleksandra Kiedrowska przebiła się ze swoim portretem ulicznym przez powierzchowną, kolorową otoczkę hinduskich bazarów. Autorce udało się dotrzeć do modlącej się kobiety. Nie wiemy jaka była okoliczność wykonania ujęcia, czy był to strzał migawkowy, czy poprzedzony rozmową. Nie mniej przenikliwość spojrzenia portretowanej kobiety jest ujmująca.

Anna Kopańska wykonała interesujący portret małego marzyciela w chmurach. Na uwagę zasługuje pastelowa kolorystyka, dobre światło, a przede wszystkim poza i spojrzenie malca pasujące idealnie do scenografii.

Gratuluję wybornych kadrów moim zdolnym uczniom!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.