fotografia dziecięca,  fotografia pejzażowa,  fotografia portretowa,  fotograia pejzażowa,  internetowa szkoła fotografii,  kurs fotografii,  kursy fotografii przez internet,  nauka fotografii online,  portret dziecięcy

Wyróżnione zdjęcia po spotkaniu online z oceną prac w internetowej szkole fotografii. #676

Ciekawy portret przesłała Ilona Gęśla. Na tworzy dziecka maluję się mieszanka uczuć. Z jednej strony zeszklone oczy zwiastują wybuch płaczu, z drugiej strony gości uczucie powstrzymywania i próby zatrzymania nadchodzącej burzy. Interesująca kreacja uczuć i emocji.

Ciekawą scenkę ujęła w swoim obiektywie Magdalena Gruszka. Trudno jest mi rozszyfrować rodzaj zabawy, choć to jest mniej istotne. Najważniejsze, że autorka pokazała zaangażowane, pełne emocji osoby. Ważnym elementem kadru jest drzewo, dzielące świat dziecięcy od świata dorosłych.

Joanna Posiak czaruje widzów baśniowym widokiem ze wzniesienia. Mamy tutaj wiele bardzo pożądanych elementów w fotografii pejzażowej: zachód słońca, górę z piękną łąką, mgłę, wciągającą odbiorcę ścieżkę.

Zdjęcie Małgorzaty Niemczury nie jest łatwe w interpretacji. Mamy tutaj krzyż z figurą Jezusa Chrystusa, kulę, zachód słońca, odwrócony i pomniejszony krzyż. Jedno jest pewne: ujęcie jest ciekawą łamigłówką wizualną z symbolami, która ma nie jedno rozwiązanie.

Gratuluję udanych kadrów!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.