fotografia dziecięca,  fotografia portretowa,  internetowa szkoła fotografii,  kursy fotografii przez internet,  portret dziecięcy

Wyróżnione portrety po cotygodniowym konkursie na najlepsze zdjęcie tygodnia. #681 tydzień

Anna Kornaś wykorzystała masowo kwitnące obecnie kwiaty ogrodowe, parkowe aby zrobić ciekawe zdjęcie portretowe bez nadmiernych nakładów czasu na przygotowanie sesji zdjęciowej. Mimo minimalnych środków autorka może być zadowolona z efektów fotografowania. Portret jest umiejscowiony precyzyjnie i widać dobry zmysł kompozycyjny fotografki. Całości dopełnia miły uśmiech małej modelki.

Czarno-biały portret studyjny może być powodem do dumy Barbary Kuczyńskiej. Autorka w przekonujący sposób oświetla, komponuje i pozuje malca. Najważniejszy jest jednak wyraz twarzy i chęć pozowania chłopca, co również jest zasługą fotografki.

Gosia Niemczura wykazała się dużymi umiejętnościami w portretowaniu dojrzałych kobiet. Atmosfera na planie zdjęciowym jak widać była wyśmienita. Dodajmy do tego wyjątkową paletę barw wywołaną przez niezwykłe światło oraz umiejętne upozowanie, a efekt będzie murowany.

Gratulują udanych zdjęć portrecistkom, słuchaczkom Akademii Foto Oko.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.