fotografia dziecięca,  fotografia portretowa,  fotografia zwierzęca,  internetowa szkoła fotografii,  kursy fotografii przez internet,  nauka fotografii online,  portret dziecięcy,  zdjęcia

Studium fotografii online. Najlepsze zdjęcia tygodnia. #707

Zdjęcie Justyny Dąchór-Rogalewskiej, słuchaczki Akademii Foto Oko to przykład dobrego rzemiosła fotograficznego. Rzuca się w oczy żywa ale nie przesadzona kolorystyka, czytelność zdjęcia (prostota kadru, brak dodatkowych motywów), dobre światło (śnieg odbija i podświetla głowę chłopca od dołu), ładna mina i właściwie uchwycony padający śnieg. W skrócie dobre zdjęcie.

Dwa zdjęcia Małgorzaty Niemczury są zupełnie z innych półkul ziemskich. Jedno pokazuje piękno zwierzęcia, drugie jest ironiczne, żartobliwe i przedstawia “koziołka-matołka”. Jednak obydwa są godne uwagi.

Kadry Eweliny Prudzińskiej bez wątpienia rzucają się w oczy. Obydwa są wykonane we właściwej chwili. Autora zawarła w kadrze iskrę modelek i to się chwali. Zdjęcia wyróżniają się ze względu na dobre upozowanie, stylizację, światło i spójność wszystkich środków wyrazu. Ujęcia są zdecydowanie przemyślane (nawet gdyby proces myślowy przebiegł w ułamku chwili, co jest charakterystyczne dla fotografów zawodowych).

Gratuluję wybornych fotografii!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.