fotografia,  fotografia dziecięca,  fotografia noworodkowa,  fotografia pejzażowa,  fotografia portretowa,  fotografia rodzinna,  fotograia pejzażowa,  internetowa szkoła fotografii,  Jak zrobić dobre zdjęcie,  nauka fotografii online,  sesje zdjęciowe kobiece,  zdjęcia

Sesja kobieca, zdjęcia rodzinne, dziecięce, noworodkowe i pejzaże. Kursy fotografii przez internet z recenzją zdjęć. 370 Kursy i 362 AFO

Zdjęcie Darii Szymańskiej wyróżnia się ciekawą kompozycją z nieostrym pierwszym planem, ciekawą grą aktorską, przyjemną kolorystyką. Autorka uzyskała bardzo wymowny obraz charakterystyczny dla musicali.

Portret autorstwa Pauliny Kotarskiej nie należy do typowych. W oczach dziecka widzimy oskarżenie. Jednak przez spojrzenie przebijają łagodność i delikatność dziecka, które rozmiękczają tę groźną minę. Autor tym samym już wie, że jest to chwilowy stan emocjonalny dziecka, jeden z dziesiątków serwowanych podczas sesji zdjęciowej.

Portret Ilony Gęśli to klasyczne ujęcie tematu człowieka i skrzypiec. Instrument w piękny sposób wpisany jest w twarz chłopca. Każdy element skrzypiec ma tu swoją rację bytu. Oprócz doskonałej kompozycji dopełnieniem jest bardzo dobre wielkopowierzchniowe, przednie światło światło, tworzące interesujący światłocień.

Dwa zdjęcia noworodkowe Przemysława Kralki stoją na przeciwnych biegunach filozofii wykonywania tego typu ujęć. Jedno ascetyczne, czarno-białe, wyrzeźbiony z mroku portret malca. Drugie królewskie, w przepychu dekoracji i akcesoriów. Częścią wspólną jest doskonałe światło i umiejętność naciśnięcia spustu we właściwym czasie.

Beata Woszczak daje nam gotowy przepis na dobry portret dziecka: estetyczny plener, zachodzące słońce, neutralny ubiór i piesek w objęciach portretowanej dziewczynki. Potem już tylko kilkanaście zdjęć dzieli nas od tego jednego, najlepszego, na którym ładny uśmiech modelki łączy się z widokiem mordki psiaka z języczkiem na wierzchu.

Dwa ujęcia Małgorzaty Ślązak-Miernik mają wszystko, co potrzeba pejzażowemu ujęciu: oświetlenie stosowne do fotografowanego motywu (dramatyczne, czarne, chłodne chmury lub utrzymane w ciepłej tonacji, różnorodne kolorystycznie i rodzajowo chmury), wieloplanową kompozycję wypełnioną logicznie motywami, w które można się wpatrywać w poszukiwaniu szczegółów, w końcu interesującego miejsca o dużym potencjale.

Mariola Mierzwa-Dudzińska wykonała prosty, klasyczny i piękny portret dziecka. Na plus należy wskazać dobry kontakt z małą modelką, umiejętne upozowanie, dobre światło, ładną stylizację, estetyczny kadr, pozbawiony zbędnych elementów.

Natalia Ziemnicka zaprezentowała portret matki i dziecka. Proszę zwrócić uwagę na ogromną dozę naturalności, witalności w fotografowanych modelkach. Do tego ładna kolorystyka i światło dopełniają udanej całości.

Gratuluję wybornych ujęć! Zapraszam do AFO.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.