fotografia artystyczna,  fotografia portretowa,  fotografia rodzinna,  internetowa szkoła fotografii,  portret dziecięcy,  portret fotograficzny,  sesje zdjęciowe kobiece,  zdjęcia

Sesja dziecięca, zdjęcia ciążowe, martwa natura i ujęcie ilustracyjne/symboliczne. Nauka fotografii online. 383 Kursy i 375 AFO

Nostalgiczne zdjęcie Marioli Mierzwy-Dudzińskiej z końca złotej jesieni przypomina o upływie czasu, przemijaniu, dorastaniu. Warto zwrócić uwagę na dobre światło, umiejętnie użyty kontrast kolorystyczny i dobre pozowanie małych modelek.

Dwa zdjęcia Natalii Ziemnickiej z sesji “brzuszkowej” zabierają nas do tajemniczej, nie odkrytej jeszcze krainy. Godna uwagi jest umiejętnie wykonana obróbka graficzna. Do tego dobre światło, umiejętne pozowanie i staranna stylizacja dopełniają całości.

Przemysła Kralka wykonał zdjęcie, które z powodzeniem mogłoby służyć jako kadr na okładkę albumu muzycznego. Na myśl przychodzi mi graficzna oprawa zespołu Republika z Grzegorzem Ciechowskim w roli lidera. Ujęcie można odbierać na wiele sposobów. Nie jest to tylko zabawa formą. Zdjęcie posiada głęboką, wielowymiarową treść.

Propozycja Macieja Mąki z powodzeniem można zaliczyć do zdjęcia symbolicznego. Praca nie ma nić wspólnego z klasycznym zdjęciem pejzażowym, poza tym, że zostało wykonane w plenerze. Autor scalił kompozycję, światło i przez oszczędne motywy w celu zawarcia myśli o przemijaniu rzeczy materialnych.

Mam zdolnych uczniów. Gratuluję!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.