2019_01_22_techniki_pozowania_modeli_screen_praktyka_uczestnikow_01
fotografia portretowa,  jak ustawić modelkę

Premiera nowego kursu Techniki pozowania modeli

100 sesji ślubnych

20 poprzedzających warsztatów na żywo

2 dni nagrywania

1,5 roku realizacji

800 godzin pracy

5 godzin gotowego kursu

Dziś niesłychanie ważny dzień. Oto mamy premierę kursu TECHNIKI POZOWANIA MODELI. Ważnego kursu, rozwiązującego wiele codziennych dylematów początkujących fotografów i porządkującego oraz uzupełniającego wiedzę bardziej doświadczonych.

Jest to dla mnie ważny dzień, bo od premiery ostatniego kursu minęło prawie 2 lata. Nie wyrzucam kursów jak z karabinu…

Zdecydowałem się, że będzie to kurs atrakcyjnie wizualny, bogaty w środki dydaktyczne, prosty w odbiorze, umożliwiający szybkie utrwalanie wiedzy. To nie są puste frazesy, bo za każdym słowem kryje się decyzja o dodaniu kolejnych, konkretnych środków ulepszających kurs. Opowiadałem o tym szczegółowo w materiale wideo KURSY OD KUCHNI.

Dzisiaj kurs jest dostępny „od ręki”. Nie zdecydowałem się na przedsprzedaż. Cierpliwie kompletowałem kolejne elementy układanki kursu. Liczyłem długie dni do premiery, na co dzień recenzując zdjęcia uczestników z ciągle tymi samymi błędami w ustawieniu postaci ludzkiej.

Teraz mogę uwolnić gotowe rozwiązania i rzucić światło na temat pozowania modeli-amatorów (bez względu na wiek) i nawiązywania z nimi dobrych relacji. Nie pozostaje mi nic innego, jak przekazać Ci link do strony, gdzie  możesz nabyć kurs: http://kursy.foto-oko.pl/_kurs_fotografii_techniki_pozowania_i_nawiazywania_kontaktu_z_modelem_jak_pozowac_do_zdjec.php

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.