fotografia portretowa,  internetowa szkoła fotografii,  kurs fotografii,  kursy fotografii przez internet,  nauka fotografii online,  portret fotograficzny,  recenzja zdjęć online,  sesje zdjęciowe kobiece,  zdjęcia

Portrety kobiece. Recenzja zdjęć online na kursach foto. 367 kursy i 359 AFO

Tajemniczy portret Pauliny Kotarskiej zdecydowanie zasługuje na wyróżnienie. Na szczególną uwagę zasługuje równowaga tonacji. Cienie i światła są na zdjęciu w doskonałej proporcji. Niezbyt krzykliwa tonacja kolorów i subtelna mimika dopełnia całości.

Zdjęcie Natalii Ziemnickiej przedstawia kobietę przy nadziei. Autorka przedstawia modelkę jako spełnioną matkę, tryskającą energią. Dobra poza i światło, umiejętnie dobrane kolory, stosowna stylizacja. to zasługa fotografki.

Zdjęcie Mirosława przypomina mi kadry z filmu Ingmara Bergmana. Spojrzenie, mimika, ułożenie rąk, poza, kolorystyka tworzą spójny obraz targanych modelką dylematów. Efekt uzyskany przez fotografa jest bardzo przekonujący. Nie wątpliwie mamy do czynienia z dużą dozą artyzmu i portret wykracza poza normy komercyjnej realizacji na zlecenie klienta.

Gratuluję udanych zdjęć!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.