fotografia dziecięca,  fotografia portretowa,  internetowa szkoła fotografii,  kursy fotografii przez internet,  nauka fotografii online,  recenzja zdjęć online

Portrety dziecięce. Wyróżnione zdjęcia studentów Akademii i Kursów Foto Oko. #673 tydzień nauki online

Przyzwyczailiśmy się już do mistrzowskiego operowania światłem na zdjęciach Ilony Gęśli. Na każdym z trzech ujęć mamy nieco inne ustawienie oświetlenia i jednocześnie różne odcienie emocji. Różnice są subtelne, jednak autorka daje nam szansę na ich rozszyfrowanie.

Barbara Kuczyńska wykazuje duże zdolności w skupianiu na siebie uwagi fotografowanych dzieci. Jednocześnie w tych spojrzeniach dostrzegamy dziecięce zafascynowanie. To zaleta fotografki, która potrafi wymalować na twarzyczkach piękny, pogodny wyraz.

Anna Kopańska otoczyła swojego niemowlaka ekspresjonistycznym futerkiem, które jest tak żywe i ruchliwe jak główny bohater kadru. Zestawienie futra i malca daje genialny efekt.

Interesujące skojarzenia doznaję patrząc na lustrzane zdjęcia Marioli Mierzwy-Dudzińskiej. Z jednej strony idealne podobieństwo odbicia w szkle, z drugiej strony podobieństwo rodzinne. Zdjęcia są dopracowane pod każdym kątem i śmiało mogą stanowić początek pracy dyplomowej w Akademii Foto Oko.

Gratuluję bardzo dojrzałych kadrów!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.