fotografia dziecięca,  fotografia mody,  fotografia pejzażowa,  fotografia portretowa,  fotograia pejzażowa,  internetowa szkoła fotografii,  Jak zrobić dobre zdjęcie,  nauka fotografii online

Portrety dziecięce, sesja kobieca i nietypowy pejzaż. Wyróżnione fotografie po spotkaniu online z recenzją zdjęć. #666

Pełny ufności dziecięcej portret dziecięcy przesłała Paulina Kotarska. Rozproszone światło, oszczędna kolorystyka, neutralne tło, a przede wszystkim niezwykłe spojrzenie dziewczynki – to najważniejsze zalety skomponowanego kadru.

Prosta, spontaniczna stylizacja, dobre światło, dobre proporcję wielkości model – tło, czarujący uśmiech. Czy trzeba czegoś więcej w fotografii dziecięcej? Anna Kornaś wykazuje się wysokim kunsztem portretowania małych księżniczek.

Portret podwójny dwóch chłopców to nie lada wyzwanie. Dwa żywioły zostały ujarzmione przez Ilonę Gęślę. Piękne boczne światło i ekspresja braterskiej jedności. Drugie ujęcie to udana próba z zastosowaniem światła górnego, które z oficjalną stylizacją i pozą tworzą spójną całość.

Trzy zdjęcia dziecięce ukazują Basię Kuczyńska jak zdolną fotografkę, umiejącą przekonująco wystylizować i upozować dzieci. Na uwagę zasługuję dobre operowanie światłem i wykrzesanie z dziewczynek interesującego wyrazu twarzy.

Emma Kacmarzyk zaprezentowała swój stylizowany autoportret. Dobór środków przekonuje i zdjęcie ze względu na żywiołowość modelki, z powodzeniem mogłoby reprezentować kampanię marki odzieżowej lub centrum handlowego.

Zdjęcie Gosi Niemczury jest nietypowe jak na pejzaż i śmiem twierdzić, że nie pasuje do tej kategorii. Autorka ingeruje w zastaną rzeczywistość i przemienia w jeszcze bardziej atrakcyjną. Próba stworzenia drugiego świata w szklanej kuli jest bardzo udana i przekonująca. Zachęcam do kontynuowania eksperymentów.

Gratuluję celnych strzałów i zapraszam na kursy fotografii online.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.