fotografia dziecięca,  kurs fotografii,  kursy fotografii przez internet,  nauka fotografii online,  portret dziecięcy,  recenzja zdjęć online,  zdjęcia

Portrety: dziecięce, kobiecy i macro. Ocena zdjęć online. 397 Kursy i 389 AFO

Ilonie Gęśli udała się nie lada sztuka: sportretować troje dzieci. Trudnośc w tego typu relizacjach nie rośnie liniowo ale do kwardatu! Autorce udało się zapanować nad dziećmi i wydobyć ciekawą minę z każdego z malców przy użyciu dość prostego układu postaci.

Przemysław Karalka jest autorem niebiańskiego portretu. Aniołek jest świeżo po chrzcie. Sesja zdjęciowa wprowadziła dziecko w stan zdziwienia, wręćż osłupienia. Tą ciekawą minę zarejetrował fotograf. Ważne jest aby uciec od nijakich wyrazów twarzy, które mogą cieszyć tylko rodziców.

Basia Kuczyńska wykorzystała zimową aurę do wykonania świetlistej sesji zdjęciowej kobiecie. Proszę zwrócić uwagę na grę świateł, na tańczące, ciepłe plamy na chłodnym tle. Poza światłem i nie naganną kompozycją oraz dobrym upozowaniem, uwagę przyciąga szczery uśmiech modelki.

Krystyna Ahman wykonała wysokiej jakości zdjęcie macro. Wschodzący pojedynczy kielich drobnego kwiata zwiastuje wiosnę. Poza dosłownym odbiorem zdjęcia, możemy doszukać się nieco głębszego znaczenia. Zdjęcie ma charakter metaforyczny i zapewne zostanie docenione np. przez osobę zakupującą zdjęcia do ilustracji artykułu prasowego.

Zdjęcia Mirosława K. przedstawiają scenki z codzinnego życia. Dopuszcza się, a nawet jest wskazane na inscenizację takich codzinności z udziałem dziecka. Na ujęciach nie widzimy i nie odczuwamy ingerencji autora. Nawet ujęcie pod światło jest całkiem realne i proste do wykonania w świetle okna. Bardzo dobre ujęcia, które zyskują na wartości wraz z upływem czasu!

Gratuluję dobrych strzałów!

Jeden komentarz

  • Przemek

    Dziecko w kuchni najlepsze
    Świetnie zgrane kompozycja, moment, światlo i głębia ostrości. Żywe zdjęcie!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.