2018_09_04_261_kursy_254_afo_wyroznione_zdjecia_0003_1920px
internetowa szkoła fotografii,  nauka fotografii online,  recenzja zdjęć online

Portret kobiecy. Zdjęcia zwierząt Wyróżnione zdjęcia 261 kursy i 254 AFO

Dla autora wyróżnienie pod tytułem: oto zdjęcia, w których nic nie zostało schrzanione, jest potencjalnie mało atrakcyjne. Jednak wszyscy początkujący fotografowie popełniają taką masę błędów fotografując swoje muzy, że ich wyliczanie byłoby dłuższe, niż litania do wszystkich świętych. Pamiętam też swoje pierwsze zdjęcia moich modelek. Może kiedyś zdobędę się na odwagę i je opublikuje. Ostrzegam, że oglądanie ich wymaga żelaznych nerwów.
Dobre zdjęcia, w których nie dopatruje się błędów. Czy to wystarcza? Myślę, że tak. Ja się nie wstydzę tych zdjęć publikować, a wręcz odwrotnie – każdemu życzę takiej sesji zdjęciowej. Autorem jest student Akademii Foto Oko Arkadiusz Kussowski. Pochwalam też upór słuchacza w dążeniu do lepszych zdjęć przy realizacji kolejnych sesji fotograficznych i duże postępy widoczne z miesiąca na miesiąc. Wiem, że to nie jest ostatnie słowo Arkadiusza w portretowaniu ładnych dziewczyn.

Dla odmiany wybrałem jeszcze pojedyncze hipnotyzujące zdjęcie liska wykonanego przez słuchacza Akademii Foto Oko Wojsława Rubisza. Jest w tym zdjęciu coś odmiennego, zobaczcie sami:

Przytoczę tutaj jeszcze dwa inne zdjęcia wyróżnione w po poprzednich spotkaniach online. Wbrew pozorom, to zdjęcie małego lisa bardzo do nich pasuje.

259_kursy_252_afo_2018_08_21_wyroznione_zdjecie_0004_1920px

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.