fotografia,  fotografia dziecięca,  fotografia rodzinna,  fotograia pejzażowa,  internetowa szkoła fotografii,  jak ustawić modelkę,  kursy fotografii przez internet,  nauka fotografii online,  zdjęcia

Portret dziecięcy, sesja kobieca ciążowa i pejzaż. Wyróżnione zdjęcia w szkole fotografii online. 340 Kursy i 333 AFO

Adrianna Grabska ujęła młodzieńca w nietypowym momencie. Na twarzy rysuje się błogostan odpoczynku po wysiłku wędrówki turystycznej. Dzieci w tym wieku z reguły nie lubią się wysilać. Na zdjęciu widzimy jednak inną gamę doznań młodego turysty. Na uwagę zasługuje kadr skomponowany w sposób podnoszący rangę wyczynu chłopca. Wyobraźnia podpowiada, że poniżej nóg mamy niebezpieczne urwisko.

Dwa kolejne zdjęcia, to efekt wytężonej pracy Natalii Ziemnickiej. Dwie sesje zdjęciowe, z których autorka wybrała 2 zdjęcia. Z takich sesji najczęściej można wyłowić 2-3 zdjęcia, a przecież nakład pracy był znaczący. Efektem pracy mamy dwa wysokiej klasy zdjęcia pod każdym względem. Dodatkowo ujęcia wpisują się w nurt ukazywania kobiety przy nadziei w sposób niezwykle atrakcyjny, co jest godne pochwały.

Mirosława Czochańska wykonała zdjęcie pejzażowe, z widokiem charakterystycznym dla dalekiej północy. Ujęcie epatuje spokojem, równowagą, ascezą. Symetryczny kadr i odbicie w wodzie podkreślają nastrój odległego zakątka ziemi. Jednak najważniejszym elementem zdjęcia jest mikroskopijna para ludzi. Bez nich, nie byłoby ciekawego ujęcia.

Gratuluję dobrych ujęć!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.