fotografia,  fotografia dziecięca,  fotografia pejzażowa,  fotografia portretowa,  fotografia przyrody,  kursy fotografii przez internet,  portret fotograficzny,  zdjęcia

Portret dziecięcy, dzika przyroda i pejzaż. Efekty nauki fotografii online. 346 Kursy i 339 AFO

Portret Adrianny Grabskiej zagląda w głąb duszy młodego człowieka. Klasyczny, bardzo dobry portret psychologiczny. Zachęcam do kontemplacji, ponieważ szkoda naciskać na klawiaturę.

Zdjęcie Mirosława K. jest na granicy fotografii dzikiej przyrody (a dokładnie fauny) i pejzażu. Autor umiejętnie połączył techniki fotografowania z dwóch odmiennych gatunków fotograficznych. Powstało dzieło niebanalne, wręcz mistyczne w niczym nie przypominające typowe “zdjęcia ptaszków”.

Sebastian Lodyga sfotografował miejsce prawdopodobnie tak popularne jak widok na Tatry z Gubałówki. Mowa tu najwyższym szczycie Niemiec – Zugspitze. Autor zrobił wszystko, aby uciec od banalności. Mamy tutaj klasyczny pejzaż z zachodem słońca muskającym szczyty górskie i sztafaż, czyli urozmaicenie widoku krajobrazowego. Mamy wrażenie, że sfotografowana osoba rozmawia z kimś znajdującym się na górze. Ta scenka pobudza ciekawość oglądającego zdjęcie. Poza tym zdjęcie jest wysokiej jakości.

Gratuluję autorom wybornych strzałów!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.