2017_kurs_fotografii_pejzazowej_krajobrazowej_Karol_Nienartowicz_01
plener fotograficzny

Plener Tatry z Karolem Nienartowiczem

Piszę do Ciebie z ważną wiadomością. Znasz zapewne Karola Nienartowicza. To rozchwytywany fotograf pejzażu. Podjęliśmy współprace i zorganizowaliśmy darmowe szkolenie składające się z trzech spotkań online – webinariów. Na dwóch spotkaniach Karol Nienartowicz opowiadał o swojej fotografii i o technice fotografowania, a także o sprzęcie. W trakcie tych konferencji uruchomiliśmy zapisy na plener fotograficzny z Karolem Nienartowiczem w Bieszczadach. Wszystkie miejsca /oraz kilka rezerwowych/ zostały zajęte w ciągu kilku dni.

Ta sytuacja przerosła nasze oczekiwania i postanowiliśmy z Karolem uruchomić zapisy na jeszcze jeden plener, tym razem w Tatrach.

2017_schronisko_hotel_kalatowki_tatry

Hotel Górski Kalatówki

Z marszu zostały zajęte 4 miejsca. Pozostało jeszcze 8. Miejsce noclegu jest niebywałe, bo w samum sercu Tatr. Będziemy nocować w Hotelu górskim Kalatówki /na zdjęciu powyżej/. Stamtąd jak okiem sięgnąć będziemy mieć piękne widoki. Oczywiście nie poprzestaniemy na siedzeniu w schronisku. Zapraszam Cię serdecznie na ten niezwykły plener. Będę obecny osobiście aby nagrać materiał wideo, z którego powstanie kurs wideo z Karolem Nienartowiczem. To dla tych, którzy nie będą mogli być osobiście na plenerze.

Piszę tę wiadomość w piątek. Przedyskutuj w weekend z domownikami Twój potencjalny udział w plenerze. Nie masz się czego obawiać. Nie będziemy nagrywać wizerunku uczestników.

Więcej informacji znajdziesz tutaj…

PS Zdjęcie w czołówce jest autorstwa Karola Nienartowicza.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.