fotografia dziecięca,  fotografia mody,  fotografia pejzażowa,  fotografia portretowa,  fotografia zwierzęca,  internetowa szkoła fotografii,  kursy fotografii przez internet,  nauka fotografii online,  portret fotograficzny

Najlepsze zdjęcia tygodnia. Kursy fotografii online. Studium fotografii. #698

Justyna Dąchór-Rogalewska w swoich portretach stawia na światło rozproszone, unikając tym samym pułapek związanych z trudniejszym światłem kierunkowym. Jednak jakość zdjęć nie została przez to obniżona. Dwa portrety uśmiechniętego chłopca są dobrze skomponowane i upozowane. Zdecydowanie przekonują widza do umiejętności fotografki.

Trzy autoportrety Małgorzaty Niemczury stoją na najwyższym poziomie. Autorka i modelka w jednej osobie! Fotografka postawiła na minimalne środki wyrazu nie tracąc nic sile wyrazu. Kilka słów opisujących zdjęcia: autentyczność, dobre upozowanie, dobre światło. Zanotowałem duży postęp słuchaczki Akademii Foto Oko!

Dwa kadry Natalii Bielak ukazują fotografkę jako miłośniczkę sesji modelingowych. Zdjęcia ukazują fotografkę jako sprawną realizatorkę na pozór dość prostych stylizacji studyjnych. W rzeczywistości nakład pracy przy tego typu sesjach jest znaczny i najczęściej pracuje przy nich kilka osób. Zdjęcia przykuwają wzrok i dobrze zapowiadają kolejne realizacje modowe.

Pejzaż Ewy Majak ukazuje bogactwo roślinności i rozległość oraz różnorodność geologiczną fotografowanego miejsca. Autorka zdecydowała się na wciśnięcie spustu migawki podczas pozornie niekorzystnego dla pejzażysty oświetlenia. Jednak dramatyczne chmury zahaczające o wzniesienia dobrze współpracują z tym co się dzieje w dolinie. Kamień na pierwszym planie to element obowiązkowy w tym krajobrazie.

Aleksandra Kurek zaprezentowała niezwykły psi portret. Plusem jest miejsce – wrzosowa polanka na tle lasu. Niesamowita jest poza i mina pieska. To nie jest zwykłe zdjęcie. Autorka przenosi nas na pole fotografii artystycznej.

Gratuluję wyśmienitych kadrów!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.