2018_05_12_kurs_podstaw_fotografii_Gdansk_73_0016_01
Darmowe kursy fotografii online

Kurs fotografii w Gdańsku. 75 edycja + zapowiedź darmowej konferencji online z Karolem Nienartowiczem

Wakacje dobiegają końca i w tym nastroju mijającego upalnego lata odbędzie się 75. edycja stacjonarnego kursu podstaw fotografii w Gdańsku. Jeśli jesteś z Trójmiasta i okolic, to przyjazd nie stanowi problemu. Jeśli masz dalej, to zapraszam na weekend w Gdańsku, Sopocie i Gdyni, gdzie znajdziesz ciekawe miejsca do odwiedzenia i sfotografowania. Przykładem może być restauracja Koliba /koliba.pl/ usytuowana w urokliwym miejscu nad samym morzem. Oto jedno ujęcie filmowe, które wykonałem podczas pieszej wędrówki z Gdańska na Hel /o tym za chwilę/:

Kurs odbędzie się w równie ciekawym i często odwiedzanym przez turystów Parku Oliwskim z Pałacem opatów i Katedrą Oliwską na czele:

Zapisy na kurs znajdziesz TUTAJ…

Druga ważna wiadomość, to darmowa konferencja online z udziałem Karola Nienartowicza. Ostatnie takie spotkanie odbyło się w marcu 2018 roku, czyli około pół roku temu, kiedy to Karol odpowiadał na pytania uczestników. To wydarzenie będzie miało nieco inny charakter. Poza sesją pytań i odpowiedzi przewiduję przekazanie konkretnej, przydatnej wiedzy w sposób bardziej regularny. Spotkanie online z Karolem Nienartowiczem odbędzie się we wrześniu. Szczegółowy scenariusz jest dogrywany.

2018_08_06_Wedrowka_Gdansk_Hel_Szymon_Franek_Gdynia_Orlowo_01
Piesza wędrówka z Gdyni do Helu, dzień pierwszy. Szymon Zduńczyk i Franek Zduńczyk w Gdyni Orłowie przy klifie.

Wspomniałem o mojej pieszej wędrówce z Gdańska na Hel linią brzegową Zatoki Gdańskiej. Nie byłoby w tym nic ciekawego, ale towarzyszył mi Franek, mój 10 letni syn. Założeniem było spanie pod chmurką i pokonanie trasy w 3. dni. Całą wycieczkę dokumentowałem i podczas konferencji online z Karolem będzie miała premiera filmu dokumentującego tę wycieczkę. Będę miał swoje 5 minut i podzielę się doświadczeniami z tej wyprawy – to będą same praktyczne wskazówki.

Czy udało nam się z Frankiem spełnić dość trudne pierwotne założenia? Jaki drobiazg sprawił, że wycieczka stanęła pod znakiem zapytania? Te odpowiedzi znajdziesz podczas darmowej konferencji online. O terminie i programie poinformuję wszystkich moich subskrybentów, czytelników osobnym mailem.

PS. Zdjęcie w czołówce pochodzi z 73 edycji kursu podstaw fotografii w Gdańsku /maj 2018/ w Parku Oliwskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.