Darmowe kursy fotografii online,  Jak zrobić dobre zdjęcie

Inspiracje Fotograficzne. Darmowy webinar fotograficzny.

Coś byś sfotografował, ale nie wiesz co? Brak Ci inspiracji, chciałbyś być lepszy w tym co robisz, ale nie wiesz jak…? Opanowałeś już podstawy, fotografia ma przed Tobą zdecydowanie mniej tajemnic niż kiedyś, a jednak czujesz, że stoisz przed murem i nie masz pojęcia co zrobić…

Spójrz! Tu są drzwi wiedzy! Zapraszamy Cię serdecznie na wyjątkowe, bezpłatne czterogodzinne szkolenie pt. Inspiracje Fotograficzne! Dowiesz się na nim jakie są trzy kroki do ciekawych ujęć. Poznasz trzech interesujących fotografów, którzy doszli do oszałamiających wyników niemal od zera! Jeśli oni mogli, to znaczy ,że Ty też możesz – dowiedz się, jak oni to zrobili i zainspiruj się ich sukcesem!

Co jeszcze? Jest szansa, że prowadzący omówi nadesłane przez Ciebie zdjęcie – wystarczy, że je do nas szybko przyślesz. Poznasz nie tylko swoje, ale także cudze wpadki i dzięki temu będziesz mógł uczyć się również na cudzych błędach!

A czy wiesz jak panować nad pozą fotografowanej osoby? Podpowiemy Ci jak uniknąć podstawowych błędów związanych z ustawieniem nóg, rąk, głowy i całej sylwetki. W dodatku jeśli lubisz fotografię i znasz ją całkiem nieźle to czeka na Ciebie konkurs fotograficzny. Sprawdź swoją wiedzę i wygraj książkę Ekstremalna ekspozycja Davida Nightingale.

Zapisz się TUTAJ i zaznacz sobie w kalendarzu te daty:
10.10.2016 (poniedziałek) , 13.10.2016 (czwartek) i 17.10.2016 (poniedziałek).
Startujemy zawsze o godzinie 20:00

Nic nie tracisz, możesz tylko zyskać. A więc – do zobaczenia 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.