fotografia dziecięca,  fotografia noworodkowa,  fotografia portretowa,  fotografia rodzinna,  internetowa szkoła fotografii,  portret dziecięcy,  portret fotograficzny,  sesje zdjęciowe kobiece,  zdjęcia

Fotografia dziecięca, noworodkowa, sesja kobieca i portret męski. Recenzja zdjęć online. 381 Kursy i 373 AFO

Portret Pauliny Kotarskiej to źródło inspiracji wypełnione naturalnością, autentycznością, niewymuszoną pozą. Zdjęcie zostało wykonane z boku w wyniku obserwacji i wyboru odpowiedniego momentu przez autorkę (a przynajmniej tak wygląda).

Anna Kornaś wykazuje się dużą biegłością w operowaniu światłem i budowaniem określonego, założonego przez fotografkę nastroju. Warta uwagi jest minimalistyczna paleta przyjemnych dla oka, ciepłych barw.

Przemysław Kralka za pomocą niewielkich rekwizytów wykonał dwa interesujące, żartobliwe ujęcia noworodka. Autor dobrze operuje światłem i tworzy oszczędną, przemawiającą do widza scenografię.

Zdjęcie sesyjne Macieja Mąki zaskakuje przede wszystkim nietypowym, pomysłowym ustawieniem modelki. Mimo trudnego światła autor poradził sobie z tym problemem znakomicie. Godny podkreślenia jest ekspresyjny charakter ujęcia i bardzo dobra pionowa kompozycja.

Portret mężczyzny autorstwa Sebastiana Bujdasza ma niewątpliwie silne działanie na widza. Obrazek niczym z kręgu wykonawców muzyki rockowej. Przednie światło i obróbka w komputerze sprawiła, że zdjęcie stało się bardziej wyrazistsze w odbiorze.

Dziękuję za przesłane zdjęcia na spotkanie online z recenzją fotografii. Gratuluję autorom dobrych zdjęć.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.