akt fotograficzny,  fotografia,  fotografia dziecięca,  fotografia portretowa,  fotografia rodzinna,  internetowa szkoła fotografii,  kursy fotografii przez internet,  nauka fotografii online,  portret fotograficzny,  sesje zdjęciowe kobiece

Fotografia dziecięca akt kobiecy i fotografia portretowa. Wyróżnienia uczestników kursów online. 320 Kursy i 321 AFO

Zawsze odradzam wykonywania zdjęć dzieciom na placu zabaw. Zdaje się, że gdy dzieci będą we własnym żywiole, my zrobimy dobre zdjęcia. Jednak najczęściej kolorowe miejsce uciech naszych milusińskich przerasta fotograficznie rodziców. Adrianna Grabska sprostała wyzwaniu i zrobiła pożytek ze zjeżdżalni wykonując bardzo dobry portret.

Mariola Mierzwa uciekła z placu zabaw do parku. Dobra decyzja! Zamiast zmagać się z mnogością kształtów i kolorów mamy do dyspozycji piękno złotej jesieni. Dobre światło i kompozycja (wzorcowo rozlokowane motywy) oraz urocza mina małej modelki – to bezsprzeczne zalety zdjęcia.

Zdjęcie Bartka Matysiaka to klasyczny obok pejzażu, portretu, czy martwej natury temat fotograficzny: akt kobiecy. Zdjęcie cechuje dobre światło, zastosowanie przedplanu, dobrą pozę, a przede wszystkim dobry kontakt z modelką, co jest kluczowe w tego typu zdjęciach.

Dwa ujęcia Pauliny Czerskiej ukazują autorkę jako dobrą portrecistkę. Dbałość o każdy szczegół na zdjęciu procentuje tak doskonałymi kadrami. Szczególną uwagę należy poświęcić umiejętności nawiązywania kontaktu z modelkami. Zaufanie do fotografa jest wprost wypisane na twarzach portretowanych osób. Paulina Czerska jest dość często wyróżnianą uczestniczką Kursów Foto Oko i jest przykładem, że spotkania online pozwalają na wyłowienie predyspozycji autorów zdjęć do danego gatunku fotograficznego.

Gratuluję dobrych kadrów!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.