Jaki wybrać aparat fotograficzny

3 – Jaki długi zoom do Sony Alpha 380

Witam. Dziękuję za wszelkie informacje dot. sztuki fotografowania… No, i jaki obiektyw z większym zoomem? Jeżeli będziesz miał chwilę to proszę o odpowiedź na te pytania.

Pozdrawiam Władek S.

Czy możesz jeszcze coś doradzić Władkowi? Proszę o komentarz pod spodem.

2 komentarze

  • Władek S.

    Witam. Dziękuję za odpowiedzi na moje pytania. Nie ukrywam, że jestem bardzo miło zaskoczony. Tak, jak zaplanowałem kupiłem dwa obiektywy. Zdecydowałem się na Minoltę 35-70 f4 oraz 70-210 f4. Po skorzystaniu z Twoich porad i wielu, które znalazłem w necie zdecydowałem się na te. Oczywiście w dużym stopniu decydowały środki, którymi dysponowałem. Obiektywy są w bardzo dobrym stanie. Mam je krótko. Jednak już zauważyłem większe możliwości techniczne w stosunku do obiektywu 18-55 f3,5-5,6. No, teraz kolej na lampę. Chyba zdecyduję się na minoltę 5600 hs d. No, tak pokrótce. Dziękuję jeszcze raz za wszelkie porady, dzięki którymi staję się bardziej świadomy tego co robię trzymając w ręku swój aparat. Pozdrawiam serdecznie Władek Suleja Stargard Szczeciński

  • Daniel

    Tylko nie Sony 55-300. Za o wiele lepiej wykonany, o podobnych parametrach i wyższej jakości sigmę 70-300 zapłacisz kilkaset zł mniej 🙂 .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.