2018_kursy_od_kuchni_czolowka_001_01
Darmowe kursy fotografii online,  Darmowe porady fotograficzne,  fotografia portretowa,  Jak zrobić dobre zdjęcie

Zaproszenie na nieodpłatne szkolenie online Techniki pozowania. Jak ustawić modeli?

Zawsze jak udostępniam nowy kurs wideo organizuję darmowe szkolenie online poprzedzające premierę.
Ostatnie takie szkolenie miało miejsce w kwietniu 2017 roku, czyli rok i 8 miesięcy temu.

Tym razem zbliża się wielkimi krokami premiera kursu pomagającego opanować umiejętność upozowania postaci ludzkiej i nawiązania kontaktu z modelem.
Kurs nazywa się TECHNIKI POZOWANIA MODELI. Pod tą samą nazwą organizuję nieodpłatne szkolenie od 8 do 15 stycznia 2019 roku.
Zapisy są TUTAJ…

Podczas tego szkolenia dowiesz się jak unikać błędów pozowania modeli i otrzymasz obszerne materiały z płatnego kursu.
Przewiduję 3 spotkania online, na których będę omawiał zdjęcia uczestników i 3 materiały wideo.
Podczas szkolenia będzie miała miejsce premiera płatnego kursu i możliwość nabycia go po atrakcyjnej cenie. Po premierze niesłychanie rzadko udostępniam kursy po obniżonej cenie.
Raczej nie stosuję czarnych piątków, wielkich cięć, totalnej wyprz, pobitych cen, dnia Babci, niezwykłych okazji, ofert dla nie-idiotów itp.

Wiem, że jest to potrzebny kawałek wiedzy, który zdobywałem w czasie kilkunastoletniej pracy fotografa zawodowego i między innymi 100 sesji ślubnych.
Nie byłoby tego kursu, gdyby nie ciągłe pytania o to jak upozować zwykłych ludzi, jak z nimi nawiązać kontakt, jak nie kruszyć kopii o błędy układu ciała, kompozycji światła. Na tysiącach zrecenzowanych zdjęciach pojawiały się ciągle te same błędy, więc kurs wynika z potrzeby wykonywania poprawnych ciekawych zdjęć, a przynajmniej bez grubych byków.
Zapraszam do zapisu na nieodpłatne szkolenie!

PS Na szkoleniu dowiesz się które zdjęcie wybrałem do ostatecznej obróbki i jak ono wygląda po opracowaniu (chodzi o zdjęcie modelki w czerwonej sukni w lesie).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.