fotografia portretowa,  fotografia rodzinna,  fotografia zwierzęca,  kursy fotografii przez internet,  nauka fotografii online,  portret dziecięcy

Wyróżnienia. Portrety dziecięce i… piesek. Ocena zdjęć online. #679

Dwa radosne portrety zaprezentowała Anna Kornaś. Zdjęcia urzekają naturalnością i energią sfotografowanej dziewczynki. Warsztat autorki na przestrzeni nauki zdecydowanie się poszerzył. Fotografka ze swobodą operuje światłem i precyzyjnie komponuje (zdjęcie wykonane przez listowie z masą przemyślanych szczegółów).

Autorka dwóch zdjęć z pierwszej komunii świętej odnajduje się zarówno w zdjęciach migawkowych (ujęcie dziewczynek z balonem), jak i w portretach pozowanych. Na zdjęcia patrzy się z przyjemnością. Małgorzata Niemczura dobrze operuje światłem i wie kiedy nacisnąć spust migawki.

Magdalena Gruszka, słuchaczka Akademii Foto Oko zaproponowała ciekawy pieski portret. Z jednej strony szczeniak jest zmęczony i zaspany, a z drugiej ma postawiony ogon i groźnie spogląda w stronę aparatu. Nie jestem w stanie jednoznacznie opisać nastroju pieska. Bezsprzecznie autorce udało się zawrzeć na zdjęciu ciekawy stan zwierzaka. I o to chodzi!

Gratuluję celnych strzałów!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.