main

Jak zrobić dobre zdjęcieświatło w fotografii

Światło w fotografii – ilość światła. Darmowy fragment kursu online

18 lutego 2015 — by Szymon Zduńczyk2

Witajcie, udostępniam fragment z pierwszej lekcji kursu Światło w fotografii. Lekcja składa się z instruktażów, teorii, podsumowania, ćwiczenia. Tutaj znajdziesz jeden z instruktaży. Więcej na pełnej wersji kursu.

Pełna wersja kursu znajdziesz tutaj:

KURS ŚWIATŁO W FOTOGRAFII ONLINE

2 comments

 • Mirosław Jabłoński Zakopane

  6 lutego 2017 at 21:57

  Witam to co przesłuchałem to zapewne chodzi aby na zdjęciach nie było chaosu a aby skadrować konkretnie co według tych kl ocków niepotrzebne kadry usuwać tak ja zrozumiałem ja staram się skon centrować
  to co mnie bardzo interesuje a nie robię jak leci muszę się skupić i co mam zrobić dzięki za naukę i spostrzeżenia foto i pozdrawiam i życzę pojętnych uczni Mirosław Zakopane

 • marcin

  31 marca 2015 at 13:18

  Tutaj mamy taką sytuację, że po tej części tego budynku….

  Panie Szymonie, zamieszcza Pan bardzo fajne materiały, jednak stanowczo zachęcam do włożenia większego wysiłku w kwestie mówione, które odgrywają kluczową rolę w odbiorze wszelkich materiałów edukacyjnych i niepotrzebnie psują efekt końcowy.

  A przecież można było powiedzieć “popatrzmy teraz na urokliwy gdański hotel stojący za moimi plecami. Jest wczesne popołudnie. Wiosenne, niskie słońce mocno oświetla fragment elewacji po lewej stronie narożnika, podczas gdy część prawa skrywa się w cieniu”. Czyż nie brzmi to lepiej?

  Pozdrawiam serdecznie i dalszej, owocnej pracy życzę.
  Marcin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

four × five =

Social Widgets powered by AB-WebLog.com.