main

fotografia portretowainternetowa szkoła fotografiikurs fotografiikursy fotografii przez internetnauka fotografii onlineportret fotograficznyrecenzja zdjęć onlinesesje zdjęciowe kobiecezdjęcia

Portrety kobiece. Recenzja zdjęć online na kursach foto. 367 kursy i 359 AFO

18 sierpnia 2020 — by Szymon Zduńczyk0

Tajemniczy portret Pauliny Kotarskiej zdecydowanie zasługuje na wyróżnienie. Na szczególną uwagę zasługuje równowaga tonacji. Cienie i światła są na zdjęciu w doskonałej proporcji. Niezbyt krzykliwa tonacja kolorów i subtelna mimika dopełnia całości.

Zdjęcie Natalii Ziemnickiej przedstawia kobietę przy nadziei. Autorka przedstawia modelkę jako spełnioną matkę, tryskającą energią. Dobra poza i światło, umiejętnie dobrane kolory, stosowna stylizacja. to zasługa fotografki.

Zdjęcie Mirosława przypomina mi kadry z filmu Ingmara Bergmana. Spojrzenie, mimika, ułożenie rąk, poza, kolorystyka tworzą spójny obraz targanych modelką dylematów. Efekt uzyskany przez fotografa jest bardzo przekonujący. Nie wątpliwie mamy do czynienia z dużą dozą artyzmu i portret wykracza poza normy komercyjnej realizacji na zlecenie klienta.

Gratuluję udanych zdjęć!

Leave a Reply

Your email address will not be published.