fotografia dziecięca,  fotografia portretowa,  fotografia rodzinna,  fotografia zwierzęca,  internetowa szkoła fotografii,  Jak zrobić dobre zdjęcie,  kursy fotografii przez internet,  portret dziecięcy,  portret fotograficzny,  sesje zdjęciowe kobiece,  zdjęcia

Portrety dziecięce, sesje kobiece i lifestyle. Nauka fotografii online. Wyróżnione zdjęcia.393 kursy i 385 AFO

Portrety chłopca i portret podwójny. Te trzy ujęcia dowodzą dojrzałości fotograficznej Pauliny Kotarskiej. Dobre światło, wzorcowa kompozycja, umiejętne dotarcie do fotografowanych modeli – nic więcej nie potrzeba aby swoją pasję przekuć na złotówki.

Piękne światło, nienaganne kadry i dobry kontakt z małymi modelami. Tak w skrócie można określić dwa wyróżniające się portrety autorstwa Ilony Gęśli. Proszę zauważyć na użycie rekwizytu ułatwiającego zakomponowanie rąk chłopca w ramach fotografii.

Dwa piękne kadry Pauliny Słoneckiej są warte uwagi. Sesja zdjęciowa odbyła się w dość trudnych jak dla dziecka warunkach: ujemna temperatura i gęsty śnieg. Autorka trudności zamieniła na atuty swoich zdjęć. W efekcie mamy dwa ciekawe zdjęcia malca cieszącego się z puchu spadającego z nieba.

Zdjęcie Basi Kuczyńskiej określane jest w świecie fotografii jako lifestyle, czyli pokazujące styl życia. Kadr jest dobrze skomponowany i oświetlony. Przyjemna jest również kolorystyka portretu. Takie ujęcia są mile widziane w bankach zdjęć jako ilustracja artykułów prasowych.

Przemysław Kralka popełnił zdjęcie, które pokazuje w piękny sposób ciało spełnionej kobiety przy nadziei. Dopracowana poza, prosta scenografia, minimalizm kolorystyczny i ufne spojrzenie kobiety – tak w skrócie można opisać dobrze wykonaną fotografię.

Jedno z najbardziej “obfootgrafowanych” zwierząt – kot. W wydniu Norberta Rosika zdjęcie jest niebanalne. Pupil magnetyzuje nas swoim spojrzeniem.

Gratuluję wyśmienitych kadrów! Chętnych zapraszam na pojedyncze kursy fotografowania online jak również do szkoły fotografii online.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.