fotografia,  fotografia portretowa,  fotografia rodzinna,  internetowa szkoła fotografii,  kurs fotografii,  nauka fotografii online,  portret dziecięcy,  portret fotograficzny,  zdjęcia

Portrety dziecięce i zdjęcie z sesji kobiecej. Kursy fotografii online. 366 Kursy i 358 AFO

Ilona Gęśla wykazuje duże zdolności w operowaniu światłem wydawałoby się amatorskim, bo pochodzącym z okiennicy. Jednak patrząc na efekty, można śmiało powiedzieć: patrzcie i uczcie się początkujący fotografowie!

Karolina Tatarowska wykonała zdjęcie dziecka i konia wykorzystując zasadę kontrastu. Z jednej strony ogromne zwierze, z drugiej strony malec. Nieśmiała próba nawiązania kontaktu jest urzekająca dla oglądającego.

Trzy zdjęcia Katarzyny Godziebiewskiej oddają w piękny sposób proste scenki z popołudniowej wycieczki nad morze. Jak widać czasem trzeba po prostu wziąć aparat i zrobić dziecku zdjęcia bez specjalnej organizacji sesji zdjęciowej.

Mariola Mierzwa-Dudzińska w mistrzowski sposób operuje wydawałoby się dość nudnym światłem dziennym, o rozproszonym charakterze. Jednak to nieciekawe chmurne światło w rękach wprawnego rzemieślnika zamienia się w potężne narzędzie.

Zdjęcie kobiety w popołudniowym świetle w plenerze Pauliny Kotarskiej z pewnością nosi miano zdjęcia komercyjnego. Z wielką przyjemnością ogląda się takie zdjęcia z wizerunkiem w pełni zrelaksowanej modelki.

Gratuluję udanych strzałów i zapraszam do nauki fotografii online.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.