main

fotografia dziecięcafotografia portretowainternetowa szkoła fotografiiJak zrobić dobre zdjęciekurs fotografiikursy fotografii przez internetportret dziecięcyportret fotograficznyzdjęcia

Portrety dziecięce i kobiece. Recenzja zdjęć. Kursy fotografii z oceną prac. 365 Kursy i 357 AFO

21 lipca 2020 — by Szymon Zduńczyk0

Paulina Kotarska po raz kolejny ukazuje się jako fotografka z wysokimi umiejętnościami ukazania naturalnego, niepozowanego wizerunku dziecka. Realizm, neutralność i autentyczność są bardzo przekonujące. Proszę zwrócić uwagę na ciasne kadry i nie nachalną kolorystykę podkreślające naturalne cechy dziecka.

Zdjęcie Ilony Gęśli jest godne wyróżnienia ze względu na ładne upozowanie, nienaganne światło, uroczy uśmiech oraz przygotowanie do sesji zdjęciowej małej modelki. Godne uwagi jest zaangażowanie małej księżniczki do zdjęć.

Patrycja Walczewska przedstawia dwa zdjęcia, które nazwałbym spełnioną kobiecością. Wraz z biegiem lat trudniej jest fotografowi wydobyć z fotografowanych osób choć na chwilę odrobinę radości. Najczęściej wyczuwa się w oczach zmęczenie życiem. Autorce udało się wydobyć w modelce pełnię życia.

Przemysław Kralka prezentuje smutniejszy odcień dzieciństwa. Jeśli taka maniera fotografowania nie jest regułą, to nie zaszkodzi mieć w albumie fotograficznym również takie ujęcie, bo jest dobrze wykonane, zarówno pod względem światła, jak i kompozycji.

Gratuluję ekstra strzałów! Zapraszam do nauki fotografowania online.

Leave a Reply

Your email address will not be published.