fotografia dziecięca,  fotografia portretowa,  portret dziecięcy,  portret fotograficzny,  recenzja zdjęć online,  sesje zdjęciowe kobiece,  zdjęcia

Portrety dziecięce, fotografia rodzinna, sesja zdjęciowa kobieca. Kursy fotografii online. 377 Kursy i 369 AFO

Anna Kornaś wykonała perfekcyjne zdjęcie portretowe. Dobre światło oraz idealny moment zwolnienia migawki aparatu. Nic dodać, nic ująć.

Portret Ilony Gęśli to wzór do naśladowania, a wykonany jest z minimalistycznym oświetleniem okiennym. Kto powiedział, że do portretu trzeba posiadać studio ze sprzętem? Warto zwrócić uwagę na dobre ułożenie rąk, które u dzieci jest trudne do realizacji.

Zdjęcia Przemysława Kralki to przykład bardzo dobrego rzemiosła. Autor dobrze wie, jak skomercjalizować swoją pasję. Godna podkreślenia jest spójność kolorystyczna i autentyczność wymalowana na twarzach fotografowanych modeli.

Marcin Naworski wykonał zdjęcie, które stylistyką przypomina ujęcia analogowe z lat 80-tych.  Autorowi udało się uchwycić odpowiedni moment (mimo zdjęcia “ustawianego”) i kadr epatuje naturalnością, autentycznością. Pochwalam czarno-biały charakter ujęcia.

Mariola Mierzwa-Dudzińska doskonale buduje kadr w sposób wieloplanowy. Jeśli dorzucimy do tego zabawną stylizację i niezwykłe spojrzenie małej modelki, to mamy przepis na super-zdjęcie.  Warto zwrócić uwagę, na operowanie jasnymi i ciemnymi tonami w celu podkreślenia wagi poszczególnych motywów.

Mama i córka w ujęciu Natalii Ziemnickiej przedstawione są w sposób idylliczny. A o to na właśnie chodzi w fotografii komercyjnej. Proszę zwrócić uwagę na drobny dodatek – kwiaty gipsówki – jakże ułatwiły one wykonanie zdjęć!

Zdjęcia Pauliny Kotarskiej utrzymane jest w minorowym nastroju. Nie zaprzecza to faktu, że fotografia została wykonana na wysokim poziomie technicznym i artystycznym i zapada na długo w pamięci widza.

Gratuluję doskonałych efektów! Zapraszam na kursy fotografii online z recenzją zdjęć.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.