fotografia,  fotografia dziecięca,  fotografia rodzinna,  fotograia pejzażowa,  internetowa szkoła fotografii,  jak ustawić modelkę,  kursy fotografii przez internet,  nauka fotografii online,  zdjęcia

Portret dziecięcy, sesja kobieca ciążowa i pejzaż. Wyróżnione zdjęcia w szkole fotografii online. 340 Kursy i 333 AFO

Adrianna Grabska ujęła młodzieńca w nietypowym momencie. Na twarzy rysuje się błogostan odpoczynku po wysiłku wędrówki turystycznej. Dzieci w tym wieku z reguły nie lubią się wysilać. Na zdjęciu widzimy jednak inną gamę doznań młodego turysty. Na uwagę zasługuje kadr skomponowany w sposób podnoszący rangę wyczynu chłopca. Wyobraźnia podpowiada, że poniżej nóg mamy niebezpieczne urwisko.

Dwa kolejne zdjęcia, to efekt wytężonej pracy Natalii Ziemnickiej. Dwie sesje zdjęciowe, z których autorka wybrała 2 zdjęcia. Z takich sesji najczęściej można wyłowić 2-3 zdjęcia, a przecież nakład pracy był znaczący. Efektem pracy mamy dwa wysokiej klasy zdjęcia pod każdym względem. Dodatkowo ujęcia wpisują się w nurt ukazywania kobiety przy nadziei w sposób niezwykle atrakcyjny, co jest godne pochwały.

Mirosława Czochańska wykonała zdjęcie pejzażowe, z widokiem charakterystycznym dla dalekiej północy. Ujęcie epatuje spokojem, równowagą, ascezą. Symetryczny kadr i odbicie w wodzie podkreślają nastrój odległego zakątka ziemi. Jednak najważniejszym elementem zdjęcia jest mikroskopijna para ludzi. Bez nich, nie byłoby ciekawego ujęcia.

Gratuluję dobrych ujęć!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.