fotografia architektury,  fotografia dziecięca,  fotografia pejzażowa,  internetowa szkoła fotografii,  Jak zrobić dobre zdjęcie,  kursy fotografii przez internet,  zdjęcia

Najlepsze zdjęcia tygodnia w studium fotografii online. Nauka przez internet. #711

Ciekawie prezentuje się zdjęcie portretowe Justyny Dąchór-Rogalewskiej. Wyróżnia się tutaj swoista równowaga tonalna (między jasnymi i ciemnymi obszarami zdjęcia). Bardzo dobrze zrealizowane jest światło i kompozycja. Ujęcie bez wątpienia na długo zapadnie w pamięci nie tylko rodzinie i najbliższym małej modelki.

Trzy kadry Ewy Majak to porządna fotograficzna robota. Autorka ze starannością podeszła do wyboru pory dnia i oświetlenia. Wyróżnia się również przemyślana kompozycja wszystkich ujęć.

Radosny portret Małgorzaty Niemczury wzbudza w oglądającym pozytywną energię emanującą ze strony dziecka. Autorka w ciekawy sposób upozowała małą modelkę i rozśmieszyła ją. W efekcie otrzymujemy autentyczne, estetyczne i dobrze opracowane zdjęcie, które koniecznie trzeba wydrukować i oprawić w ramki.

Zdjęcia Eweliny Kozikowskiej owiane są tajemnicą kontrastowego światła (portret mężczyzny) i ciemną zasłoną (portret kobiety). Poza szufladką “portret” trudno jest sklasyfikować kadry – to zapewne jest ich zaletą. Zamiast silić się na recenzję, interpretację zostawiam widzom.

Ciekawie plastycznie prezentuje się zdjęcie Marka Piekuta resztek czołu na piaszczystym lądzie. Rdzawy kolor dobrze pasuje do koloru podłoża, za to kontrastuje z kolorytem nieba. Delikatne światło zachodzącego słońca ładnie podświetla wrak. Widz z przyjemnością kontempluje upływający czas.

Gratuluję udanych fotografii!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.