Jaki wybrać aparat fotograficzny

2 – Jaką kupić lampę błyskową do lustrzanki?

Witam. Dziękuję za wszelkie informacje dot. sztuki fotografowania. Lubię robić zdjęcia i im więcej czytam, to coraz więcej zauważam błędów w moich zdjęciach. Moim ulubioną formą jest portret, macro i krajobraz. Posiadam A380 z kitowym obiektywem (18-55). W przyszłości chciałbym rozbudować ten sprzęt.

…. Jaką lampę zewnętrzną? …

Pozdrawiam Władek S.

Do pytań Władka dołącza się jeszcze jeden czytelnik:

Witam.Zgłaszam się z wielką prośbą. Jestem posiadaczem Nikona D3100 i chciałbym kupić do niego lampę błyskową. Niestety nie mogę wydać zbyt dużo pieniędzy. Czy mógłbyś mi doradzić jakąś w cenie do 300 zł ?

Bardzo proszę o odpowiedz bo jest to dla mnie ważne 😉

Więcej o fotografowaniu lampą błyskową TUTAJ.

Czy coś pominąłem? Napisz komentarz pod spodem.

6 komentarzy

  • Mirosław jabłoński Zakopane

    witam dziki za poradę w sprawie dodatkowej lampy błyskoiwej kupując aparat doradzono mi abym od razu zakupił tę lampę “Metz” for NIK że to jest bardzo dobra lampa o tyle może jest nie tak ponieważ nie skręca w lewo i w prawo jedynie przód i tył prubowałem zakładać odwrotnie ale styki nie pasowały i nie swieciła tak ze zakłam tak jak ma byc. Robiłem nią na imprezach u znajomych w kościele u rodziny na chszcinach spisywała się dobrze nie narzekam pozdrawiam tych którzy taka mają Mirosław zakopane

  • kashiash

    youngnuo 560 III
    duza liczba przeowdnia, wbudowany odbiornik do wyzwalaczy
    cena niewiele wyzsza od oczekiwanej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.