fotografia dziecięca,  fotografia rodzinna,  internetowa szkoła fotografii,  Jak zrobić dobre zdjęcie,  kursy fotografii przez internet,  nauka fotografii online,  portret dziecięcy,  recenzja zdjęć online

Fotografki tygodnia. Najlepsze zdjęcia. Szkoła fotografii online. #694

Dwie szczęśliwe osoby: tata i córka. Małgorzata Niemczura spełniła swoje fotograficzne zadanie i piękny sposób ukazała więź rodzinną. Zdjęcie cechuje się dobrym światłem, nienaganną kompozycją, dużą czytelnością przez zastosowanie ciemnego tła. Takich zdjęć nam trzeba!

Ilona Gęśla przedstawia dwa przekonujące portrety kobiece. Obydwa są dobrze upozowane i oświetlone. Fotografka wzbudziła w modelce pozytywne emocje i to jest istotne w kontekście fotografii komercyjnej. Nikt nie chce kupować zdjęć smutasów. Na pochwałę zasługuje fakt sięgnięcia po dorosłych w roli modeli, nie tylko jak do tej pory dzieci.

Ciekawy portret koci przesłała Natalia Bielak uczestniczki kursu ABC fotografii. Zwierzak sfotografowany jest prawdopodobnie przy oknie z białą firaną. Zwierzak otrzymał porządne oświetlenie, niczym ze studia fotograficznego. Kot patrzy się wnikliwie prosto w obiektyw przeszywając widza spojrzeniem. Zasługą fotografki jest naciśnięcie spustu we właściwym momencie. No i mamy tak interesujący portret zwierzęcy!

Gratuluję dobrych kadrów!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.