fotografia,  fotografia dziecięca,  fotografia portretowa,  fotografia rodzinna,  internetowa szkoła fotografii,  kursy fotografii przez internet,  portret dziecięcy,  portret fotograficzny,  zdjęcia

Fotografia dziecięca studyjna i sesja jesienna. Nauka fotografii online. 382 Kursy i 374 AFO

Zdjęcie Przemysława Kralki to kawał dobrego warsztatu. Autorowi udało się zastosować małą głębię ostrości przy jednoczesnym zastosowaniu oświetlenia studyjnego. Wymaga to świadomości fotograficznej jak również bardziej zaawansowanego sprzętu. Dziecko jest przedstawione w ciepłych barwach i kontrastuje z chłodniejszym tłem. Zwiększa to dodatkowo czytelność zdjęcia. Najważniejszy jest jednak uśmiech dziecka uwieczniony na zdjęciu.

Trzy ujęcia Marioli Mierzwy-Dudzińskiej świadczą o dogłębnym zrozumieniu tematu dziecięcych sesji zdjęciowych. Kadry są dopracowane w każdym calu: prosta stylizacja dopasowana do aury, niecodzienne światło, banalne rekwizyty zwiększające pewność siebie małych modelek, zachowanie zasad planów filmowych i na koniec dobry kontakt z dziewczynkami, odwzajemniony ładnym wyrazem twarzy.

Gratuluję udanych zdjęć moim studentom AFO.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.