fotografia,  fotografia dziecięca,  fotografia noworodkowa,  fotografia portretowa,  fotografia rodzinna,  fotograia pejzażowa,  internetowa szkoła fotografii,  kurs fotografii,  kursy fotografii przez internet,  recenzja zdjęć online,  zdjęcia

Fotografia dziecięca, portrety i pejzaż. Recenzja zdjęć na żywo. 371 Kursy i 363 AFO

Portret Ilony Gęśli charakteryzuje się dobrym światłem, udaną kompozycją i przede wszystkim pogodną miną chłopca. Jest to zasługa autorki, która umiejętnie aranżuje scenki, angażując dziecko w pozowanie.

Surowe zdjęcie Mirosława K. to przykład udanego zestawienia silnej męskiej ręki z okruchem jakim jest nóżka dziecka. Warto zwrócić uwagę na kierowanie uwagi widza, przez zastosowanie winiety oraz małej głębi ostrości. Niech zdjęcie samo przemówi!

Przemysław Kralka jest autorem okolicznościowego zdjęcia dziecka. Scenografię stanowi komercyjny zestaw scenografii i akcesoriów. Mimo tak szablonowego podejścia fotografowi udało się wydobyć z dziecka niestandardową minę i mimikę przypominającą wygląd dorosłego człowieka.

Mariola Mierzwa-Dudzińska może pochwalić się trzema dojrzałymi zdjęciami dziewczynek. Ujęcia są dopracowane i niewiele można im zarzucić. Na wysokim poziomi są tutaj: światło, kompozycja, przygotowanie do sesji zdjęciowej, umiejętny wybór pleneru. Poza tymi aspektami rzuca się w oczy doskonałe upozowanie i małych modelek.

Małgorzata Ślązak-Miernik uczestniczy w kursie fotografii pejzażowej Karola Nienartowicza. Zdjęcia, które wyróżniam, to przykład wysokiego zrozumienia tajników fotografowania krajobrazu. Bez wątpienia autorka znalazła się we właściwym miejscu i o wyjątkowej dla łowcy plenerowych obrazów scenerii.

Gratuluję wyśmienitych ujęć!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.