fotografia dziecięca,  fotografia portretowa,  fotografia rodzinna,  internetowa szkoła fotografii,  Jak zrobić dobre zdjęcie,  kurs fotografii,  kursy fotografii przez internet,  nauka fotografii online,  portret dziecięcy,  portret fotograficzny,  recenzja zdjęć online

Fotografia dziecięca i sesja rodzinna. Wyróżnienia. Szkoła fotografii przez internet. 384 Kursy i 376 AFO

Paulina Kotarska pokazuje w dwóch swoich zdjęciach, że potrafi oddać całą paletę nastrojów dziecka: od smutku, nostalgii do radości. Autorka w sprawny sposób realizuje zamierzone cele posługując się w swobodny sposób kompozycją i światłem. W efekcie mamy bardzo dobre kadry, na których można na dłuższą chwilę zatrzymać wzrok.

Przemysław Kralka jest autorem trzech zdjęć studyjnych dziewczynki w nietypowej scenerii. Oto dziecko zażywa kąpieli mleczno-cytrusowej. Efekt wizualny jest godny naśladowania. Ciekawe rekwizyty, dobre światło, interesujące zestawienie kolorów i w końcu żywy udział dwulatki w sesji zdjęciowej.

Natalia Ziemnicka wykonała trzy nastrojowe zdjęcia rodzinne w jesiennej tonacji. Kadry są dobrze oświetlone rozproszonym światłem i umiejętnie skomponowane. Mała głębia ostrości znacząco rozmywa tło, przybliżając tym samym fotografowane postaci. Zdjęcia ukazują dojrzały charakter fotografki.

Wszystkie wyróżnione osoby są studentami Akademii Foto Oko. Gratuluję udanych sesji zdjęciowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.