fotografia dziecięca,  internetowa szkoła fotografii,  kursy fotografii przez internet,  nauka fotografii online,  recenzja zdjęć online,  Studium fotografii online

#3 Jedno zdjęcie dwóch estetów. Kolosalna rozbieżność

Porównanie punktów widzenia dwóch prowadzących. Na co zwracają uwagę, czy krytykują te same błędy? Czy chwalą zastosowanie tych samych środków wyrazu? W trzeciej odsłonie rozważane było zdjęcie matki z dzieckiem. Tym razem doszło do kompletnej rozbieżności zdań. Oboje prowadzący to prywatnie doświadczeni ojcowie. Szymon Zduńczyk kontra Andrzej Zbigniew Leszczyński. W wyniku błędu zdjęcia zostały dwukrotnie zrecenzowane, omówione. Po namyśle powstał materiał porównawczy ukazujący dwa punkty widzenia dwóch fotografów. Nie reżyserowany zapis wideo z kursu fotografii z recenzją zdjęć. Fot. Paulina Kotarska.

Zapraszam głodnych wiedzy fotografów na kursy fotografii online z recenzją zdjęć: http://kursy.foto-oko.pl/__kursy_fotografii_online_wideo_e-kursy_przez_internet.php

2 komentarze

  • Szymon Zduńczyk

    Od nagrania wideo do publikacji minęły 2 lata. Ciekawe jest to, że dzisiaj inaczej zrecenzowałbym to zdjęcie. Nie często się tak zdarza, jednak w tym przypadku czas miał wpływ na interpretację obrazu.

  • Mariusz

    Zdziwiła mnie opinia Twojego kolegi. Zgadzam się jednak z Twoimi sposteżeniami, choć przyznam, żę ramka nie istniała dla mnie, liczył się tylko obraz. Choć sukcesywnie zapoznaję się z Twoimi publikacjami, to nie one stanowią główne źródło moich fotograficznych korzeni, gdyż te ukształtowały się zanim przyszedłeś na świat i siedzą głęboko w malarstwie, głównie w nurcie impresjonistycznym.

    Oczekuję na kolejną Twoją publikację,
    Pozdrawiam, M.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.